Svenska (Sverige)  Danish(DK)  Polish (Poland)  Finnish (Suomi)  Norsk bokmål (Norway)

"CMW History"

Більш ніж 100 років тому, у 1902 році, американець Чарльз Фредерік Малзан з маленького містечка Перрі в штаті Оклахома відкрив слюсарну майстерню,  і дав їй назву "The Charlie's Machine Shop" (букв. "Майстерня Чарлі"). Вона спеціалізувалась на ремонті нафтодобувного обладнання для нафтової промисловості, що бурхливо розвивалася в ті роки в Оклахомі.

В середині 40-х років ХХ століття син Чарльза Малзана Едвард, недавній випускник університету з дипломом інженера, захопився втіленням в життя ідеї по заміні мотиги та лопати невеликим траншеєкопачем, що дозволяв прокладати  підземні інженерні комунікації, а також виконувать інші підземні роботи.
В 1949 році Едварду вдалося створити перший в історії компактний "копач траншей", прототип сучасних траншеєкопачів.

CMW 1    
 
У тому ж 1949 році Е. Малзан перейменував "Майстерню Чарлі" в The Charles Machine Works, Inc.
За революційні розробки різних видів бурового обладнання "Американський інститут виробників обладнання" (The Equipment Manufactures Institute) заніс ім’я Едварда Малзана в список найкращих інженерів Америки минулого століття, що привнесли найбільший вклад в справу механизації та підвищення продуктивності будівельного обладнання.


  

 

“Now days”

Завод The Charles Machine Works, Inc.

Сьогодні The Charles Machine Works, Inc. – це это величезний виробницо-офісний комплекс, де працюють біля 2,5 тисяч висококваліфікованих інженерів і техніків.
Підприємствое займае територію більше 12 га. На цій площі розміщені виробничі цехи, офіс, конструкторський відділ, підрозділ нових розробок, завод по виробництву бурових штанг, підрозділ “Subsite” по розробці та випуску електронного обладнання, учбовий центр та ін.

На відміну від інших виробників бурового обладнання, компанія The Charles Machine Works, Inc. Самостійно розробляє і виробляє практично всі компоненти систем бурового обладнання, включаючи бурові штанги, електронні системи стеження та ланцюги для копання. Це гарантує оптимальну взаємодію усіх сторін.
Сьогодні The Charles Machine Works, Inc. розробляє, випускає і реалізує не тільки траншейну, а ще й техніку для безтраншейної прокладки комунікацій (ГНБ, руйнівники, установки направленого проколу). Поєднання високої технологічної оснащеності виробництва та багато десятиліть практичного досвіду експлуатації бурового обладнання, що  виробляється, в різноманітних умовах забезпечує сьогодні продукції марки Ditch Witch® рівень, на який шикуються інші.