Svenska (Sverige)  Danish(DK)  Polish (Poland)  Finnish (Suomi)  Norsk bokmål (Norway)

Нова майстерня JLM Ditch Witch Scandinavia AB в Данії (Бредстен)

16 грудня 2011 року JLM Ditch witch Scandinavia AB відкрила двері нової майстерні  Бредстені, Данія. Для забезпечення потреб клієнтів  JLM створила новий склад запасних частин та майстерню.

Den-swe-1             Den-swe-2      

  - Логічний крок для нашого подальшого розвитку, каже Карл Анкелл, Менеджер з продажу та один із співзасновників JLM. Наші клієнти все більше вимагають першокласного сервісу та вичерпного складу запасних частин. Зараз, з новим складом та майстернею, ми збільшимо наші можливості для задоволення потреб клієнтів. До цього моменту,  запчастини для ринку Даніїї відвантажувались з нашого складу в Мальмо, Швеція, але зараз, з наявністю відділення у Бредстені, ми станемо ближче до наших партнерів, що безперечно, краще для них і для їхнього функціонування. – запевняє Карл Анкелл                                             Den-swe-3

 

На площі у 400 квадратних метрів, JLM може зберігати найбільш витребувані частини, буровий інструмент та бентоніт для виробничих потреб клієнтів. Також, маємо офісне приміщення для Троелса Крістенсена - менеджера з продажу та Франка Таубла – сервіс інженера, яки забезпечують роботу Датського філіалу.

 

Клієнти мали можливість скуштувати вишукане барбекю. Багато з них приїхали здалеку, тому добрі страви та кава не були зайвими

Den-swe-4                                                       Den-swe-5

 

 Франк має досвід роботи сервіс інженером у Даніїї декілька років. І він має сподівання збільшити пропозиції з сервісу та ремонту завдяки новій майстерні.

- Тут я зможу з легкістю та ефективністю надавати послуги, каже Франк. Добра майстерня, де я маю доступ до запасних частин та дах над головою, додає він.

 

Den-swe-7
 
- Троел Крістенсен розпочав роботу у JLM рік тому і, оптимістично дивиться у 2012 рік. Із сильним модельним рядом Ditch Witch, хорошим сервісом, а також тепер і з чудовими майстернею та складом, зручно розташованими у Данії, ми зможемо запропонувати клієнтам найкращу підтримку. Все те, що потрібно – дати підтримку нашим клієнтам задля успіху у роботі. Це те, для чого ми тут.  That is what we are here for. З інвестуванням у Бредстені, ми розширюємо наші можливості навіть більше, каже він.
 
Den-swe-8
 

 

 

 

 

 

 

Марсель Бійлевельд, представник Вaroid та Горан Ліндман, Технічний Менеджер JLM, Продемонстрували клієнтам важливість правильного приготування бурового розчину для горизонтального буріння. На протязі Січня JLM проводить навчальні класи з приготування бурових розчинів в новому відділенні. Марсель проведе декілька лекцій для операторів з приводу того, як приготувати оптимальний розчин . – Все для досягнення поставленої мети, додає він.

Den-swe-9                   Den-swe-10